Sunday , February 18 2018

Zbulojeni nga ky test se a jeni të varur ndaj pornos

Varësia ndaj pornografisë prekë një pjesë të vogël të popullsisë globale dhe studiuesit tani kanë gjetur një mënyrë për ta matur varësinë. Miliona njerëz nëpër botë shikojnë pornografi çdo ditë, krejtësisht kjo falë internetit. Për shumë njerëz porno nuk është një zëvendësues i seksit, por një plotësim, dhe gjithashtu një …

Read More »

Shkenda Dubovës as bluza nuk ia nxë gjoksin bombastik

Këngëtarja Shkenda Dubova që nga fillimi i karrierës së saj artistike ajo është komentuar edhe për hiret trupore. Sot në Instastory këngëtarja bukuroshe ka hedhur një foto me të cilën padyshim që ka ngacmuar imagjinatën mashkullore. Në foto, Shkenda shihet se nuk ka mbwërthyer dot bluzën për shkak të gjoksit …

Read More »

E lexuat Horoskopin për ditën e sotme? E enjte 8 Shkurt

Dashi Sot do të përfshiheni nga një frymë e fortë e pasionit. Në fushën sentimentale ju do të jeni euforik dhe shumë aktivë! Beqarët do të përjetojnë një kthim të papritur që do t’i lënë ata të destabilizuar. Bëni çmos për të shmangur çdo grindjee. Të moderosh entuziazmin me një …

Read More »