Sunday , February 18 2018

Ja reagimi i Soni Malaj kur një djal ja prek të pasmet

Këngëtarja shqiptare Soni Malaj ka rrëfyer një moment aspak të këndshëm për të në njërin nga videoklipet e saj. Bëhet fjalë për një klip të hershëm të këngëtares, “E vogla”, ku njëri nga modelet që shfaqet në klip guxoi ti prekte të pasmet. Në një intervistë për “Jo vetëm modë” …

Read More »

E bën edhe Sinani Hoxha poston foto intime me Andrrën

Postimet në rrjetet sociale i kanë të shpeshta. Por, me këtë të fundit, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra kanë qenë më të veçantë, shkruan lajmi.net Fjala është për një foto të hedhur në Instagram ku çifti shihet duuke u puthur në buzë. E një imazh si ky padyshim …

Read More »