Saturday , November 25 2017
Home / veqshqip (page 4)

veqshqip

Shihni se çfarë moti ju pret nesër

Sot dhe nesër (dt.4) priten reshje të dobëta lokale pothuajse në të gjithë territorin. Reshjet priten sot në pjesën e dytë të ditës dhe nesër në orët e para të mëngjesit. Temperaturat Gjatë ditës së nesërme, sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat ekstreme të ajrit pritet të …

Read More »

Ju prezantojmë me vilën luksoze të Amit dhe Ermalit

ta u zhvendosën në shtëpinë e tyre të re vetëm pak kohë më parë. Rezidenca ku jeton Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, e cila ndodhet në “Rolling Hills” në Tiranë, është me të vërtetë një vilë luksoze. Këtë e ka vërtetuar edhe çifti i dashur për publikun shqiptar përmes fotove …

Read More »