Saturday , November 25 2017
Home / veqshqip (page 3)

veqshqip

Ja në cilin vit Adelajda dhe Bjordi i ndanë rrugët

Vdekja e hershme e gazetares Adelajda Xhamani ka tronditur të gjithë. Në kujtim të saj, emisioni ‘Mirage’ ka realizuar një storie shumë emocionuese ku zbulohen detaje të rëndësishme nga jeta e Adelës, shkruan Artistët Shqiptarë. Lidhja e saj me Bjordin padyshim ka qenë ndër lidhjet më të diskutuara në Shqipëri …

Read More »

E shtunë 2017, Horoskopi për ditën e sotme

Dashi Do jeni shume realiste sot ne jetën tuaj sentimentale dhe gjithçka do shkoje me se miri me partnerin. Edhe ata qe kane kaluar dite te vështira do kenë përmirësim te situatës. Beqaret do kenë njohje te reja me persona interesante te cilët do i bëjnë t’i harrojnë zhgënjimet e …

Read More »

Arjoni i ‘Big Brother’ e zbulon se ku fshihen armiqtë e Adelës

Me datë 28 tetor në mëngjes kishte ndërruar jetë ish-konkurrentja e ‘Big Brother Albania 2’ dhe gazetarja Adelajda Xhamani. Shkak i vdekjes së Adelës ishte bërë ataku kardiak, të cilit nuk kishte mundur t’i përballonte. Ekipi i emisionit ‘Mirage’, i cili është prodhim i Lajmi.net. ka realizuar një storie për …

Read More »