Friday , November 24 2017
Home / veqshqip (page 2)

veqshqip

Ami ,shikoni si duket me barkun e rrumbullakosur! (FOTO)

Moderatorja Amarda Toska duket se është duke e shijuar pafund shtatzëninë e saj. Në këtë foto të publikuar nga bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi, ajo shfaqet mjaft e buzëqeshur dhe me forma të rrumbullakosura nga shtatzënia.  Ami është në pritje të një vajze dhe tashmë barku i saj është mjaft …

Read More »

5 nëntor ,Horoskopi për ditën e sotme

Dashi-Ata qe janë ne një lidhje do jetojnë te lumtur gjate kësaj dite pranë atij qe duan. Mbrëmja do jete edhe me romantike dhe emocionuese. Beqaret do kenë me shume fat sesa mendonin dhe do e gjejnë personin me te përshtatshëm. Financat duhen menaxhuar me kujdes dhe maturi. Po e …

Read More »

Leonora Jakupi komenton gjoksin e Encës, thot se…

E ftuara për këtë javë në rubrikën ‘Kë Zgjedh?!’ të emisionit ‘Mirage’ ka qenë Leonora Jakupi. Ajo është vënë përballë shumë emrave të personazheve publike, ku më pas ka bërë zgjedhjet e saj, shkruan lajmi.net Këngëtarja Jakupi është pyetur edhe për gjoksin më të mirë të skenës. E në këtë …

Read More »