Thursday , November 23 2017
Home / veqshqip

veqshqip

3 Persona me maska “kidnapojnë” valltaren, Kallashi (Video)

Kallashit i ndodhi diçka e papritur derisa po e priste një organizatore të mbrëmjeve rinore. Edhe sonte si çdo javë në 20:30 shfaqet emisioni n’Kosovë Show. Mysafirë është valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi dhe Astrit Haraqija. Kallashi nuk kishte ftesë për emision u soll nga maskat që e …

Read More »

Ja si mund ta kuptoni nese keni gurë në veshka

Dhimbjet dhe faktorë që ndikojnë në urinim jo normal janë shenjat kryesore Gurët në veshka shkaktojnë dhimbje serioze, për shkak se ngujohen në traktin urinar dhimbje abdominale ose në shpinë Ndryshim i ngjyrës së urines Urinim i shpeshtë dhe me dhimbje Simptoma të ngjashme me gripin Gjak gjatë urinimit Infeksione …

Read More »